Lakossági kérdőíves felmérés

Derekegyházon átfogó felmérést végzünk

1. március 1 – 21. között.

Kíváncsiak vagyunk a véleményükre, gondolatukra, hogy igényeik szerint tudjuk településünkön a közösséget, a programokat, a fejlesztéseket és szolgáltatásokat szervezni, kialakítani.

A kérdőív tartalmából:

• közösségi élet, programok
  • elégedettség (intézmények, alapellátások, információszolgáltatás, lakókörnyezet, stb.)
  • lehetőség ötletek, észrevételek, megoldási javaslatok adására egy-egy problémát illetően
  • segítő hálózat létrehozása

A kérdőíveket a háztartásokba önkéntesek juttatják el, kérjük, hogy fogadják őket és segítsék munkájukat.

A kérdezőbiztosok nevei:

Bánvölgyi Petra
Borbás Tamás
Csatordainé Lakatos Veronika
Gordos Pál
Gordos Pálné Juhász Rozália
Kása Erzsébet
Kovács István
Molnár Imre
Molnár-Tamás Erika
Nacsáné Lőrincz Rozália
Schrantzné Szögi Petra
Szabó István
Vargáné Prancz Alíz
Vida Friderika

A KÉRDŐÍVVEL KAPCSOLATOS NÉHÁNY TUDNIVALÓ:

– a kérdőív kitöltése önkéntes és anoním

– 18 éven felüli, derekegyházi lakosok véleményére számítunk

– a kérdőívek leadhatóak a kérdezőbiztosoknál vagy a művelődési házakban (Dr. Brusznyai Árpád Művelődési Ház és Könyvtár – IKSZT, Tompaháti Közöségi Tér)

– lehetőségeink szerint minden háztartást személyesen felkeresünk. Amennyiben Önhöz nem jutunk el 2019. március 21-ig és érdeklődik a kérdőív kitöltése iránt, kérjük, töltse le a honlapról, vagy kérjen nyomtatott példányt a művelődési házak munkatársaitól. Ezen kérdőívek leadására március 27-ig van lehetőség.

– a kérdőívek tartalmát összesítjük, a lakosság közösségi beszélgetés és nyomtatvány formájában értesülhet a kérdőívezés eredményeiről

NYEREMÉNYJÁTÉK!

A megfelelően kitöltött kérdőívekért kupont adunk.

A kitöltött kupont dobja be a művelődési házakban kihelyezett gyűjtődobozokba.

Sorsolás időpontja: 2019. március 30. (szombat)

Ízelítő a nyereményekből: családi fotózás, mozi belépő, pizza utalványok, Szarvasi Arborétum belépő, Szegedi Vadaspark belépő, 1 napos horgászjegy a Derekegyházi Horgásztavakon, bál belépők (derekegyházi, tompaháti rendezvényekre), pezsgő

CSATLAKOZZON HOZZÁNK!

Szeretettel várjuk közösségi beszélgetéseinkre, melyeket havi 1 alkalommal szervezünk a művelődési házban.

Várjuk önkéntesek jelentkezését kérdőívezésre, kérdőívek feldolgozására. (Jelentkezni a művelődési ház könyvtárában lehet, nyitva tartási időben.)

A kérdőív INNEN letölthető.

A kérdőíves felmérés a TOP-5.3.1-16-CS1-2017-00015 „A helyi identitás és kohézió erősítése Szegváron és Derekegyházon” c. projekt keretében valósul meg.