2019. évi önkormányzati választások
Tegyünk együtt Derekegyházért!

Szeretettel várjuk a derekegyházi, szegvári és környékbeli települések lakosait 3 napos szabadtéri programsorozatunkra, mely a művelődési ház előtti parkban kerül megrendezésre 2019. szeptember 13-15. között. A programok közt megtalálhatóak azok az új programelemek, melyekre a lakosság igényét a kérdőívben, közösségi beszélgetéseken jelezte (színházi előadás, szabadtéri mozi, népzenei találkozó, stb.)

2019. szeptember 13. (péntek) Görög Est

2019. szeptember 14. (szombat) Népzenei találkozó

2019. szeptember 15. (vasárnap) Szabadtéri színház

(A projektről bővebb információ Derekegyház község honlapján a TOP 5.3.1 menüpont/ Rendezvények alatt olvasható: http://derekegyhaz.hu/website/top-5-3-1/rendezvenyek/

illetve információ kérhető a művelődési ház könyvtárában.)

A projekt a TOP-5.3.1-16-CS1-2017-00015 azonosítószámú, „A helyi identitás és kohézió erősítése Szegváron és Derekegyházon” c. program keretében valósul meg.