"Zöld Falu Program" fórum a művelődési házban
FALUFARSANG 2020 - Vidám Farsangi Forgatag

Szeretettel várjuk Farsangi Álarcosbálunkra 2020. február 15-én (szombaton)!

A programra – a TOP-5.3.1-16-CS1-2017-00015 „A helyi identitás és kohézió erősítése Szegvár és Derekegyház településeken” pályázatnak köszönhetően kedvezményes árú jegyek válthatóak, melyek elérhetőek a művelődési ház könyvtárában 2020. január 28. (keddtől).

A garantált jó hangulatról a Gazsó-Szűcs Duó gondoskodik🎤🎼🎹, akik legutóbb a Palacsintafesztiválon táncoltatták meg a népes számú közönséget.
Konyhánk bőséges svédasztalos vacsorával🍗🍲🍝🍛, farsangi fánkkal🥯🍩-, bisztrónk széles italkínálattal🥂🍺🍾🍹 várja a mulatni vágyókat.

Az est folyamán nem maradhatnak el a tréfás versengések, jelmezverseny, valamint első alkalommal próbálhatják ki szerencséjüket BINGO! játékban Derekegyházon (részletek külön posztban).

Várjuk mindazok jelentkezését, akik szeretnének egy kellemes estét eltölteni Derekegyházon.

Bővebb információ, jegyfoglalás:
– személyesen, a Dr. Brusznyai Árpád Művelődési Ház és Könyvtár – IKSZT könyvtárában
– telefonon: +36-20/258-5511
– e-mailben: kultura.derekegyhaz@gmail.com
– Facebookon: https://www.facebook.com/kultura.derekegyhaz

(érdemes ellátogatni Facebook oldalunkra, ahol nyereményjátékot hirdettünk: a legszerencsésebb megosztó páros belépőt nyerhet a Farsangi Álarcosbálra!)