Családi összejövetelekhez kiváló helyszín, minden kényelemmel. A területen a horgászaton és vadászaton kívül lehetőség van fotósafarin részt venni. Természetes környezetben fotózhatók egész évben az évszaknak megfelelően a vízimadarak, ragadozó madarak, vadászható vadfajok és egyéb növények, állatok.

Tágabb környezetben de 20 km-en belül található a nagymágocsi Károlyi család kastélya, az azt körülvevő angolparkkal, a derekegyházi Weismannfréd kastély a parkjával, az ördöngösi harangláb, Szentes város, Gyopárosfürdő, Hódmezővásárhely, a maguk kultúrtörténetével, múzeumaival, szórakozóhelyeivel. A tórendszer közepén lévő épületegyüttes ad lehetőséget a szállás, étkezés pihenés szolgáltatás igénybevételére. A vendégek rendelkezésére áll nyolc, kettő plusz egy ágyas szépen berendezett, kényelmes szoba, külön fürdőszobával és WC-vel. A földszinti négy szobában kis teakonyha is megtalálható, és önálló terasz szobánként. A szabadtűzön főzés minden kelléke megtalálható. A kedves vendégek saját maguk is elkészíthetik bográcsban, parázson, kemencében az általuk megálmodott étkeket. Az előzetes egyeztetés alapján képzett szakács elkészíti a reggelit, ebédet, vacsorát. Az épületben lévő étkező-társalgó teremben kisebb társaságok, max. 30 fő ellátására a lehetőség adott.

Elérhetőségek:

6621 Derekegyház, Paptelek 80.

Telefon: +36 30 943 4061 Web: www.halaszhaz.com

Facebook: Derekegyházi halastó