Önkormányzatunkat 2018. augusztus 10-én e-mailben értesítette a Magyar Államkincstár a téli rezsicsökkentésből kimaradt háztartások egyszeri természetbeni támogatásáról „a téli rezsicsökkentés végrehajtását követően szükségessé váló további intézkedésekről szóló 1364/2018. (VII. 27.) Korm. határozat” alapján.

Ennek értelmében felhívjuk az érintett lakosság figyelmét, hogy azok a háztartások, melyekben a vezetékes gáz nincsen bevezetve, IGÉNYBEJELENTŐ NYILATKOZATOT vehetnek át az önkormányzatunknál, melyet kitöltve Magony Gizella ügyintézőnél 2018. szeptember 30. napjáig kell benyújtani.

Derekegyház Község Önkormányzata

Szegvár Nagyközség Polgármestere és Derekegyház Község Polgármestere

a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45.
• (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet

Szegvári Közös Önkormányzati Hivatal  jegyző munkakör betöltésére.

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama: A vezetői megbízás határozatlan időre szól.

A munkavégzés helye:

Csongrád megye, 6635 Szegvár, Szabadság tér 2.

Csongrád megye, 6621 Derekegyház, Kossuth utca 4.

Continue reading

Derekegyház Község Önkormányzata a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. §. alapján pályázatot hirdet Derekegyházi Napköziotthonos Óvoda

óvodavezető (magasabb vezető) munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 2018.09.03.-2023.08.15.-ig szól.

Continue reading

Derekegyház Község Önkormányzata pályázatot hirdet a Dr. Brusznyai Árpád Művelődési Ház és Könyvtárba közművelődési programszervezői helyettesítő állás betöltésére.

Minimum feltételek: érettségi, legalább 1 év programszervezői gyakorlat, előírt képzés vállalása.

Az írásbeli pályázatot (szakmai önéletrajz, motivációs levél, éves munkaterv/ötlet terv) 2018. június 20-ig lehet benyújtani, személyesen vagy postai úton Derekegyház Község Polgármesterénél.

(Postacím: 6621 Derekegyház, Kossuth u. 4.)

Az FBH-NP Nonprofit KFT a korábban megszokott előre ütemezett, település egész területére vonatkozó egy meghatározott napon történő lomtalanítás helyett évente 2 alkalommal – azonban az ingatlantulajdonossal egyedileg előre egyeztetett időpontban, annak megrendelését követően – a háztartásban keletkezett lom (feleslegessé vált használati tárgyakat, eszközöket, bútorokat) háztól történő elszállítását kívánja biztosítani. Ezáltal megtörténik a szolgáltatás színvonalának magasabb szintre emelése, hiszen minden településen élő lakos maga választhatja meg a számára legmegfelelőbb időpontot.

Az ügyfél lomtalanítási igényét a 06-30-625-24-54 tudja jelezni az FBH-NP Közszolgáltató Nonprofit Kft. munkatársa felé. Az egyeztetés folyamán szükség lesz az ügyfél partnerazonosító számára, mely a számlán megtalálható. A lom elszállításának feltétele, hogy az ügyfélnek díjhátraléka ne legyen!

Bővebb információ:

Lomtalanítás_Derekegyház tájékoztató

Derekegyház Község Önkormányzata a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet a Derekegyházi Napköziotthonos Óvoda
óvodavezető (magasabb vezető) munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama: a vezetői megbízás határozott időre, 2018.08.15. – 2023.08.14.-ig szól.

A munkavégzés helye: Csongrád megye, 6621 Derekegyház, Iskola utca 10.

1.
A Derekegyházi Napköziotthonos Óvoda felvételt hirdet óvodapedagógus munkakör betöltésére, határozatlan idejű, teljes munkaidős közalkalmazotti jogviszonyban.
Pályázati feltételek:
– főiskola, óvodapedagógus diploma
– legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
– cselekvőképesség, büntetlen előélet, magyar állampolgárság

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
– szakmai önéletrajz,
– iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata,
– 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Csongrád Megyei
Kormányhivatal mobilizált kormányablak busza

2018. május 9-én (szerdán) 13.00 órától 16.00 óráig

Derekegyház községben a Dr. Brusznyai Árpád Művelődési Ház és Könyvtár – IKSZT előtti parkolóban ügyfélfogadást tart.

Lehetőség nyílik elsősorban a személyi igazolványt,
lakcímkártyát, útlevelet, vezetői engedélyt igényelni a
mozgó kormányablakban, de a diákigazolványhoz szükséges
NEK adatlap is kérhető és ügyfélkaput is lehet nyitni.

A mobil ügyfélszolgálat a Kormányablakban elérhető egyéb
szolgáltatásokkal is várja a Tisztelt Ügyfeleket.