170522_szelektiv_kukak_varosuzem_kkTisztelt Lakosság!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy a jövő héten megkezdjük a szelektív hulladékgyűjtő edények kiosztását.

A hulladékgyűjtő edényeket 2017. szeptember 25-től  hétfőtől – csütörtökig 8,00 – 15,00 óráig lehet átvenni a Polgármesteri Hivatal hátsó udvarában Béres Jánostól.

Szelektív hulladékot: ebben az évben még októberben 2-án; novemberben 13-án; decemberben 11-én szállítanak.

Szelektív hulladéknak számít a papír, csomagoló anyagok, szórólapok, kartondobozok, ásványvizes, üdítős palackok, tisztára öblített joghurtos, tejfölös poharak, műanyag zacskók, reklám táskák, fém italos dobozok, konzervdobozok tiszta állapotban.

Tisztelettel kérjük a Lakosságot a szelektív hullaedékgyűjtő edények mihamarabbi átvételére.

Köszönettel: Derekegyház Község Önkormányzata.

Derekegyház Község Önkormányzata pályázatot hirdet a Derekegyházi Mini Bölcsődébe dajka helyettesítő állás betöltésére.

Minimum feltételek: bölcsődei dajka képesítés, vagy előírt képzés vállalása.

Az állás 2017. október 1-től tölthető be, a kinevezés időtartama a jelenlegi dajka távollétének idejére, de legfeljebb 2018. december 31-ig szól.

Az írásbeli pályázatot (szakmai önéletrajz, motivációs levél) 2017. szeptember 25-én 14,00 óráig lehet benyújtani, személyesen vagy postai úton Derekegyház Község Polgármesterénél.

(Postacím: 6621 Derekegyház, Kossuth u. 4.)

Szegvári Közös Önkormányzati Hivatal

a “Közszolgálati tisztviselőkről szóló” 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján

pályázatot hirdet

Szegvári Közös Önkormányzati Hivatal
Szegvári Közös Önkormányzati Hivatal Derekegyházi telephelye

adóügyi ügyintéző

munkakör betöltésére.

Continue reading

Lakossági fórum-page-001Derekegyház Községi Önkormányzat Képviselő-testülete Településképi Arculati Kézikönyv elkészítéséről döntött, amellyel kapcsolatosan egyeztető fórumot tart

2017. szeptember 6-án (szerdán) 17.00 órai kezdettel.

Helyszíne: Dr. Brusznyai Árpád Művelődési Ház nagyterme
(6621 Derekegyház, Köztársaság tér 8.)

A fórum során a választópolgárok és a helyi civil szervezetek képviselői közérdekű kérdéseiket, javaslataikat a Képviselő-testületnek, valamint a Városökológia Bt. ügyvezetőjének, pályázati szakértőjének tehetik fel, mondhatják el.

Véleményük fontos számunkra!

Mindenkit szeretettel várunk!

Szabó István, polgármester

Derekegyház Község Önkormányzata a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet a Derekegyházi Napköziotthonos Óvoda óvodavezető (magasabb vezető) munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:
A vezetői megbízás határozott időre, 2017.10.02.-2022.08.15.-ig szól.

A munkavégzés helye: Csongrád megye, 6621 Derekegyház, Iskola utca 10.
Continue reading

A Derekegyházi Napköziotthonos Óvoda
(6621 Derekegyház, Iskola utca 10.)
1 fő teljes munkaidős, valamint
1 fő részmunkaidős határozott idejű
(3-5 év szakmai gyakorlat előnyt jelent)
ÓVODAPEDAGÓGUS állást hirdet
augusztus 28-i kezdéssel.
Benyújtás határideje: augusztus 21. postai úton.

2017. június 20-án (kedden) 16:00 órától Rendőrségi Lakossági Fórumot tart a Nagymágocsi Rendőrőrs a művelődési ház kistermében.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Hirdetmény óvodai felvételről a 2017/2018-as nevelési évre

Az önkormányzati fenntartású Derekegyházi Napköziotthonos Óvodába történő jelentkezés időpontja:

2017. április 25-28-ig terjedő időszakban
08.00 és 16.00 óra között!

A jelentkezés helyszíne:
Derekegyházi Napköziotthonos Óvoda
6621 Derekegyház, Iskola utca 10.

A beiratkozáskor be kell mutatni:

– a gyermek személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót és lakcímet igazoló hatósági igazolványt (azaz a gyermek lakcímkártyáját),
– a szülő személyi azonosító igazolványát,
– a szülő lakcímet igazoló hatósági igazolványát,
– nem magyar állampolgár kiskorú óvodai beíratásánál a szülőknek igazolnia kell azt is, hogy milyen jogcímen tartózkodik a gyermek Magyarország területén,
– a sajátos nevelési igényű gyermekeket nevelő óvodába való jelentkezéshez a szakértői és rehabilitációs bizottság javaslata szükséges.

Az Óvoda vezetője a felvételi, átvételi kérelmek elbírálásáról – írásban – hirdetményben értesíti a szülőket 2017. május 10. napjáig.

A hirdetmény teljes terjedelemben megtekinthető itt!

A Csongrád Megyei Kormányhivatal Szentesi Járási Hivatal, Élelmiszerlánc-biztonsági és Állategészségügyi Osztálya, járási főállatorvosa, mint I. fokon eljáró szerv, élelmiszerlánc-felügyeleti hatósági jogkörében eljárva DEREKEGYHÁZ KÖZSÉG TELJES KÖZIGAZGATÁSI TERÜLETÉRE 2017. április 1. napjától kezdődően 2017. április 21. napjával bezárólag

EBZÁRLATOT ÉS LEGELTETÉSI TILALMAT RENDELT EL!