Képviselő testület

KÉPVISELŐ TESTÜLETÜNK TAGJAI

Kovács Sándor

"Történészként, őstörténészként mintegy másfél évtizedet dolgoztam muzeológiai területen. Jelenleg pedagógiai végzettségemet gyakorolva a Csányi Alapítvány munkatársa vagyok. Feleségemmel 2009-ben döntöttünk úgy, hogy Derekegyházon alapítunk családot és kezdünk közös gazdálkodásba. Főállásom mellett így őstermelői családi gazdaságban is dolgozom. Önkormányzati képviselőként elkötelezett vagyok a helyi infrastruktúra és a kultúra fejlesztése mellett. Fontosnak tartom, hogy a jövőben minél többen tudjanak helyben végzett munkájukból tisztességesen megélni. Köszönettel tartozom a derekegyháziaknak, hogy családunk jó otthonra talált itt és tudásom legjavát adva igyekszem segíteni településünk életét, problémáikkal, javaslataikkal bizalommal fordulhatnak hozzám."

Hajdú Péterné

Varga Ferenc Zsolt